Look #42

DSC02321Jeśli śledzicie mnie na instagramie, to mogliście ten zestaw podziwiać już tam. Prosty i idealny na pracowitą niedzielę. Do tego moja ukochana od pierwszej chwili nowa torebka, która mimo, że jest mała potrafi zmieścić wszystko, akurat w tym dniu miałam w niej – swoje śniadanie, mydło, mydelniczkę, telefon, ipod, chusteczki, portfel i lusterko, plakietkę i klucze. I nie, nie posługuję się magią jak Hermiona:). Ale wracając do stroju, to wszystko już praktycznie widzieliście, i tym razem połączenie jasnych kolorów z paskami i mocnym akcentem czerwonego. Mam nadzieje, że zestaw przypadnie wam do gustu i czekam na wasze opinie.

ENG:
If you follow me via instagram, you could see this look because, I showed a details. Anyway it was a comfy look for sunday, when I had to go to work. The weather was great, warm but without the sun, but my red accents it was the strong point. And actually you know this things, I showed you a few times my striped shirt from secondhand, and other stuff but what do you think? Do you like it?

DSC02318 DSC02322 DSC02326 DSC02328 DSC02327 DSC02329 DSC02324shoes, jeans, bracelets – shopping; t-shirt, coat – h&m; shirt, scarf – secondhand; bag – notavirginshop

 

14 thoughts on “Look #42

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *