Look #64

DSC_0082Można powiedzieć, nareszcie! Ale w końcu udało mi się zrobić zdjęcia jakiegoś mojego zestawu. Niestety cierpię na brak fotografa i czasem jest na prawdę ciężko, a nie chce pokazywać wam moich stylizacji zrobionych w lustrze. Dlatego kiedy mogę wyrwać się na małą sesję, na moich ustach widnieje szeroki uśmiech. W dodatku pogoda nam dopisuję i w końcu mogłam odkopać w szafie moją ulubioną sukienkę, która idealnie moim zdaniem dograła się z butami. Po raz pierwszy w życiu miałam na sobie coś z motywem zwierzęcym, ale na pewno nie po raz ostatni. Ponieważ buty są bardzo wygodne, i sprawdzone podczas 7 godzin w pracy. A wy, co sądzicie o zestawie?

ENG:
Finally! I know that I was a little bit quietly here, but I don’t have a photographer – so it was hard to took some pictures, so when Marta told me that she will be here, in Trzebnica I decided to take this lovely pictures with my new shoes. For the first time – animal print, but I love them, they are so nice and comfy. And I think soon more outfits with them, but what do you think?

ESP:
Si! Vuelvo! jajaja y con el look nuevo, un poco marinero y con mis zapatos nuevos – la tendencia animales es muy trendy y cuando vi estos zapatos pense que sera perfectos y ahora estoy muy feliz porque son muy comodos y creo que pronto me voy a publicar mas posts.

DSC_0107 DSC_0076 DSC_0091DSC_0094 DSC_0095DSC_0092 DSC_0105 DSC_0101 DSC_0108

 

flat – dressale ; dress – h&m; top – new yorker; bag – secondhand; sunglasses – shopping

19 thoughts on “Look #64

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *