Look #46

image (6)Jak każdy na otwarciu nowego H&M tak i ja musiałam coś kupić. Kilka dni wcześniej obejrzałam katalog i od razu w oczy rzuciła mi się ta koszula w bardzo dobrej cenie. I muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona. Pasuje do leginsów, spódnicy a nawet i jeansów. Do tego ten zestaw bardzo mi się podoba. Więc jak dla mnie bomba, a do tego lubię ten kolor. (Również dostępna jest w niebieskim kolorze). I dlatego jak już widzieliście na moim instagramie, to miałam ten zestaw na sobie we wtorek, kiedy postanowiłam z siostrą iść na ostatnie zakupy przed jej wylotem do UK.

ENG:
When I was in Wroclaw, I went to new H&M and decided to buy this lovely shirt in tartan print. And have to say, that it’s perfect. Looks so nice with leggins, skirts or jeans. Also this look I was wearing last week when my sister and I went to shopping because she comes back to England. So hope you like this look, and thanks for your lovely comments! You’re the best!

ESP:
Cuando estuve en Wroclaw, fui al nuevo H&M y compre esta camisa preciosa que es perfecto con vaqueros, faldas o leggins. Y llevo este look el ultimo martes cuando mi hermana y yo fuimos a las compras. Porque ella vuelve a Inglaterra. Pues, hoy eso es todo, que te gusta mi nuevo look? Mil besos wapas!

image (1) image (2) image (3) image (4) image (5) imageshoes, leggins – shopping; shirt – H&M; vest – secondhand; bag – no name

 

17 thoughts on “Look #46

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *