Trend: Espadrilles

Wiem, wiem. Posty dotyczące inspiracji dodaję co piątek, jednak wczoraj wróciłam z pracy wypompowana z wszystkich sił. Pracowałam 4 dni po 10 godzin, więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam. Zwłaszcza, ze pracuje w sklepie odzieżowym i mamy klienta za klientem. Dlatego korzystając z tego, że dzisiaj mam wolne (upragnione wolne!) dodaję szybko post, i lecę piec pierniki. Bo jeszcze zostało mi na dzisiaj zrobienie bilecików do prezentów i oczywiście o 18 zamykam się z laptopem w pokoju i dopinguje Castillę. W takim razie to na dzisiaj wszystko, wkrótce kolejny post z moim outfitem. Ale dzisiaj czas na moje ulubione buty, zaraz po trampkach.

ENG:
I know, inspiration post should be yesterday but I was tired, I was working 4 days and  when I came back to home, went to bed. So today I add new post, and stay tuned, soon I will show you another outfit post. And today I would like to show you one of my fav shoes.

ESP:
Hoy es nuevo post, inspirationes. Y lo se, aqui… inspiraciones post son en todos los viernes, pero cuando volvi a casa, me fui a la cama. Porque, estaba trabajando para 4 dias. Pues… tengo un post con mi look. Estad atentos! 🙂 Y hoy quiero publicar mis zapatos favoritos.

large (1) large (2) large (3) Espadrilles II Espadrilles II large (6) large (7) large (8) large (9) large large largesphotos via wehearit

 

13 thoughts on “Trend: Espadrilles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *