New collaboration

athletic

Heloł!

 

Powiem szczerze, że dzisiejszy post nie był w ogóle w planie. Ale pewnego dnia, kiedy czytałam wasze blogi, wpadłam z ciekawości na blog , aby zobaczyć jej nowy wpis. Kiedy przeczytałam o tym, że Beatrice zaprasza do wspólnej zabawy inne blogerki, pomyślałam, czemu nie. Zgłosiłam się i w taki o to sposób tutaj, na blogu będą pojawiać się moje stylizacje. Każdego dnia coś innego. W dodatku, to również okazja do tego, aby zaprosić was do śledzenia mojego konta na Tagbrand, gdzie praktycznie codziennie pojawia się moja stylizacja. Więc jeśli ktoś posiada tą aplikację, to nie bać się mnie tylko śmiało można dodawać, a na pewno się odwdzięczę!:) Ale wracając do współpracy, na dzisiaj został zaplanowy sportowy look. Powiem wam, że jakoś nigdy nie byłam przekonana do łączenia spódnic z bluzami sportowymi. Trampki – ok, ale nie bluzy. Jednak pewnego dnia postanowiłam spróbować i muszę przyznać, że ten zestaw mi się bardzo podoba. W sumie pokazywałam go już na instagramie, ale jeszcze nie na blogu. Jak wiadomo – brak czasu i fotografa, a zdjęcie wykonane telefonem w pracy nie do końca jest tym co chcę pokazywać na blogu, ale mam nadzieję, że dzisiejszy zestaw się wam spodoba.

 

ENG:
I know, today should be outfit post. I said that on my facebook fanpage, but some days ago I read Beatrice blog, and she offered a nice collab for others bloggers. And thought – why not? It’s nice idea. So today it’s a day to show you my look – sporty look. Some of you actually saw it, on my instagram account. Also I showed it on my tagbrand account – if you have it, go ahead, follow me 🙂 I’m there every day, and showing my looks. Anyway, year ago I thought that sporty look isn’t for me, I didn’t know how can I wear skirt with hoodies, yep I like the combo – sneakers with skirt. But not hoodies. So I think it’s everything what I want to say. Hope you like my sporty look, and soon more!

 

ESP:
Cuando me dice en mi facebook, no lo hice, que me voy a publicar nueva colaboración. Si, debe ser mi tercero look de video, pero no un look. Pero tengo que explicar – Beatrice, una de mi lectora, publica un post, donde invita otros blogueras para colaboración. Y cuando lei sobre esto, penso porque no? Es una gran idea. Y hoy quiero publicar mi sporty look, y si me siguen a traves de instagram o tagbrand, se podia ver, porque monstre este look alli. Este look es muy comodo, y es primera vez cuando me llevo la falda con blusa.Pero me gusta mucho la combinación, y creo que esta tendencia va a ser uno de mis favoritos. Y tu? Que piensas? Te gusta mi nuevo look?

mvxmGi1Azth8_i

shoes – shopping; skirt – h&m; blouse – mi cuñado 🙂

5 thoughts on “New collaboration

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *