New cool app – Printic

IMAG0190Witam kochani, przyznam szczerze, że kiedy dostałam e-mail do Printic byłam nieźle zaskoczona. Owszem czytałam o nich na innym blogu i było to miłe, kiedy odezwali się do mnie. Jak wiecie lubię dzielić się swoimi zdjęciami na instagramie, może czasem jakoś nie jest najlepsza, ale co tam! W dodatku Printic to aplikacja, która pozwala nam uwiecznić moment z życia i dzięki jednemu przyciskowi zamówić zdjęcia w formacie polaroidu. I możemy nasze wspomnienia z wakacji nosić w portfelu, albo w książce używać jako zakładkę. Dla mnie aplikacja numer jeden, i myślę, że przyda się każdemu kto wybiera się na wakacje w tym roku. I chce uwiecznić w taki sposób przygody. Ja już szykuję się na wakacje w tym roku, zaczynam od majówki, więc na pewno jeszcze nie raz skorzystam z takiej formy zachowania wspomnień.

ENG:
Week ago I received a nice email from Printic – the new great app for those who likes do photos or want to have a nice souvenir from vacations or share a great friday night with friends. We can do only a photo, click in one button and order a Polaroid photos. You can also order calendar or book. The nice thing is that you can send to friends or family a nice gift for the special day like b-day or just for fun. Isn’t expensive and is free shipping. So what do you think? Do you will try it?
Anyway I decided to order my photos from my vacations and I think I will use it on my holidays in this year.

ESP:
Hace unas semanas PRINTIC se puso en contacto conmigo para darme la oportunidad de probar su maravillosa aplicación. Printic es la aplicación genial para escoger los mejores momentos de vuestro Instagram, Facebook o la galería. Lo que más me ha gustado es que les puedes añadir mensajes y enviarlas a vuestros amigos o parejas. No os parece un regalo perfecto para un día especial? Nos vamos a probarla?
Pues… creo que me voy a usar esta app cuando me voy a volver a la casa de mis vacaciones.

 

And I think this video is super cool and tell all about this app. // Creo que este video es super cool y dice a todo sobre la app.

17 thoughts on “New cool app – Printic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *