Brighton

img_0499Brighton – kolejne nadmorskie miasto i mój ostatni dzień zwiedzania. I po raz pierwszy odważyłam się iść na “szaloną myszkę” czyli delikatniejsza odmiana kolejki, ale i tak pasy mi się odpięły i cieszyłam się, że to już na samym końcu a nie w trakcie obracania, bo siedziałam sama w przedziale. Ale za to w domu horrorów – jak zawsze śmiałam się na głos z krzyków i pisków mojej siostry.

ENG:
Brighton – and the last city where I was, and actually the last photos. Anyway, in Brighton I was on the crazy mouse and it was my first time, but also I had a minutes of horrors when my belt unbuckled. But was ok – and funny, where my sister and I went to horrors house where I laughed all the time, and my sister was scared.

ESP:
Brighton – y la última ciudad donde yo estaba, y de hecho las últimas fotos. Alli yo estaba en “el ratón loco” y que era mi primera vez, pero también tenía un minuto de horrores cuando el cinturón desabrochado. Pero estaba bien – y divertido, donde mi hermana y yo fuimos a la casa de los horrores donde me reí todo el tiempo, y mi hermana estaba asustado.

Fotor0608184823 img_0495 img_0496 img_0511 img_0515 img_0518 img_0525

18 thoughts on “Brighton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *