Look #85

IMG_0551Przyznam się, że kilka lat wcześniej nie lubiłam nosić swetrów. Ale wedle zasady – nigdy nie mów nigdy – ta część garderoby powróciła do moich łask. I w taki o to sposób po ostatnich zakupach, w mojej szafie pojawiły się trzy nowe swetry. Ten z dzisiejszego zestawu – jest idealny na zbliżającą się porę roku. Jest w 90% z wełny i dlatego mogę sobie śmiało śmigać w pracy z uśmiechem, że nie jest mi zimno. Do tego pora pokazać wam mój ostatni zakup – plecak. Kiedy go zobaczyłam, zakochałam się w princie, ale podczas ostatnich kilku dni, kiedy za oknem padał deszcz, pokochałam go jeszcze bardziej. W końcu nie ma nic lepszego od wygody, zwłaszcza kiedy w dłoni trzyma się parasolkę. Ale co wy sądzicie o tym zestawie?

ENG:
I have to say, that a few years ago I didn’t like the sweaters, but for right now I have a few in my closet, and this one I bought on last shopping with Malwina. And have to say that it’s perfect when outside is cold (90% wool) so yep, its acrid but warm. Anyway, this pictures we took yesterday when outside was lovely! The sun, gold fall. Stunning, also I would like to show you this backpack – when I saw it the first time I loved the print, but right now I love that it’s soo comfy. When is raining, I’m wearing this bag and I have hands free. But what do you think? Do you like it?

ESP:
Tengo que decir, que hace unos años no me gustaba los suéteres, pero por ahora tengo unos cuantos en mi armario, y éste me compré el último las compras con Malwina. Y tengo que decir que es perfecto cuando fuera hace frío (90% lana). Y las fotos tomamos ayer. El sol, el otono del oro. Impresionante, también me gustaría que le muestre esta mochila – cuando lo vi por primera vez me encantó el estampado, pero ahora me encanta que es tan cómoda. Cuando está lloviendo, estoy usando esta bolsa y tengo las manos libres. Pues, que te pareces? Te gusta mi nuevo look?

IMG_0549 IMG_0550 IMG_0552 IMG_0553 IMG_0554 IMG_0556 IMG_0559 IMG_0560

 

shoes – ccc; pants – no name; sweater, jacket – secondhand; packback, shirt – shopping

18 thoughts on “Look #85

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *