#streetstyle

A01V00zWT5

Nie wiem czy tylko ja uważam, że świat zwariował czy wy też macie takie same odczucia? Mamy dopiero początek listopada, a w sklepach już można kupić czekoladowe mikołaje, albo choinki! Nie wiem co się dzieje, a już napawa mnie strach przed tym, że znowu muszę kupić mocniejsze słuchawki aby nie słuchać “Last Christmas” – zaufajcie mi, to chyba jedyna piosenka dzięki której by wydobyli wszystkie informacje ode mnie podczas tortur:) Jednak wracając do dzisiejszego tematu postu – to zastanawiam się czy jest sens wrzucania tutaj inspiracji jesiennych, czy może lepiej od razu przejść do zimowych. Chociaż patrząc na pogodę za oknem, aż szkoda aby przeleżały w folderze na następny sezon. Kiedy widzę piękne niebieskie niebo na tle złotych liści, aż chce się żyć i szeleścić liśćmi podczas spaceru. Stąd też wykorzystuje takie momenty na całego, i latam z aparatem po mieście, aby uwiecznić moje jesienne zestawy, które już wkrótce pojawią się na blogu, tak samo jak #beautysunday, ponieważ wczoraj dostałam do rąk własnych kolejnego joyboxa i nie mogę się doczekać, aż przetestuje wszystkie kosmetyki.

ENG:

I’m so confused. Must say – yesterday I was in Tesco, and saw the chocolate Santa Clauses! Hello! It’s 4th of November! Meantime, my dad told me that in other hypermarket in my city you can buy a Christmas tree. I don’t know what happened. Trust me, as I said – I’m confused, because I don’t know If my autumn inspiration of #streetstyle should be here. Ok, I know that this month will be crazy – I must find a few good inspirations for Christmas diy presents, for right now I have one! So it’s better than last year. Anyway, here in Poland we have a lovely weather. It’s warm, and sunny, so I’m working on new ootd posts, and yesterday I received the new joybox, so stay tuned. Soon more beauty on #mimundonormal. I can’t wait to try the products, and tell you which one is my favourite. That’s all (I think), have a nice day, and thanks for your lovely comments!

12112240_10153138270221074_3304000253825895978_n1445094859302AGvRf8C8aWfXhwcWcSul (1)Hl4mw7va0ikZsHEPZC2vWJk0h8bbgdYebmIW4isSZ7FhdPdRAZ

photos are from weheartit – where you can follow me @mimundonormal 

8 thoughts on “#streetstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *