Look #21

DSC01959Wieczorny spacer w blasku słońca, kiedy jest jeszcze ciepło – to uwielbiam. Kociak, czyli nasza sławna góra z Trzebnica, zawsze idealna jest na sesję o tej porze, choć trawę mogliby skosić, aby usiąść i odpocząć. Co do stroju, to spódnicę mam już od jakiegoś czasu, ale zawsze mi mówią, że jest “babcina” więc miałam problem z stworzeniem z nią jakiegoś zestawu, tak aby przestali tak mówić. I pewnego wieczoru wymyśliłam, aby dodać właśnie tą bluzkę i związać ją w supełek na piersiach. Więc co sądzicie o tym zestawie? Mam nadzieję, że podoba wam się równie mocno jak mi!:) Czekam na wasze opinie.

ENG:
This outfit I wore yesterday, when it was warm and lovely. I decided to wear this skirt (yes it’s a skirt, no dress), which I bought 2 years ago,  and it’s a debut. And as you see I combined it with white shirt and I was ready for a long walk with friend.

DSC01964 DSC01986 DSC01967 DSC01969 DSC01984shoes, bracelets – primark; skirt – second hand; shirt, sunglasses – H&M; bag – bever’s; necklace – szafa.pl

 

15 thoughts on “Look #21

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *