Look #80

IMG_0561Czas na debiut! Jak już wiecie, w tej koszuli zakochałam się od pierwszego wejrzenia i w końcu mogę wam ją zaprezentować. Zestaw mimo czerni bardzo mi się podoba i myślę, że koszuli nie pozbędę się przez dłuższy czas. A wy co myślicie o tym zestawie? W dodatku witam we wrześniowy poranek, który nie napawa optymizmem i zdecydowanie przez ten deszcz nie mam ochoty wstawać z ciepłego łóżka. Jednak nie mogę doczekać się, aż w końcu będą moje urodziny, i pójdę na mecz Polska – Argentyna w siatkówce, a w dodatku w tym miesiącu czeka mnie kilka spotkań. Aż chciałoby się przyspieszyć czas.

ENG:
Finally I can show you one of my fav shirts, and I have to say that this look is also one of my fav. I like this print (but I told you about this on my video). Another black look but what do you think? And welcome september – this mouth will be amazing: first my b-day, next The World Championship in volleyball (one of my b-day presents) and meetings with friends, and more. I can’t wait!

ESP:
Bienvenida en septiembre – mi mes favorito. Jiji… mi cumpleanos, el partido de voleibol y mucho mas. Pero hoy quiero publicar mi nuevo look, con la camiseta nueva y mi favorita. Como me dice en el ultimo video – me encanta el estampado. Pero que te piensas?

IMG_0543 IMG_0544 IMG_0548 IMG_0550 IMG_0558 IMG_0560 IMG_0562pants – no name, shirt – second-shop.pl; jacket – secondhand; bag – bench, slip on – shopping

 

19 thoughts on “Look #80

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *