Look #25

4Też macie tak, ze w upalny dzień, nie wiecie co na siebie założyć? A najchętniej to byście siedziały w wodzie i po prostu odpoczywały do wieczora? Ja niestety tak mam i kiedy temperatura podchodzi pod 30 stopni ja po prostu zaczynam panikować, że w szafie nie mam nic co by pasowało do pogody. Ale jednak postanowiłam założyć swoje spodenki, które trochę mnie denerwują tym, że podchodzą do góry przy chodzeniu. A do tego luźną, białą bluzkę. A wy co myślicie o tym połączeniu?

ENG:
Hot day and I don’t know what should I wear. I always have a problem when outside is 30 degrees. So I decided to wear this shorts with basic shirt. Perfect for hot day, and long day.

3 5 9 11 10 1 7 8 2shoes, shirt – no name; shorts, necklace – szafa.pl; sunglasses – H&M; bag – bench

Pamiętajcie, że nadal możecie na mnie głosować w konkursie na najlepszy naszyjnik (również oprócz głosu na mnie, możecie też zagłosować na każdą inną uczestniczkę) wystarczy:
1. Polubić PuntoJewelry.com na facebooku
2. I kliknąć na serduszko znajdujące się pod moim zdjęciem – Anna (jakby co to trzecia na 1 stronie;d)
Byłabym bardzo wdzięczna, za każdy głos. Bo kto wie, może dzięki wam uda mi się spełnić jedno marzenie? :)

ENG:
And remember, that you can still vote for me in the contest “design your necklace”. It’s very important for me, because it’s my dream. And you have to click “Like it” on PuntoJewelry.com facebook acount, and vote for me – click on the heart under my photo (Anna – and I’m 3rd on the first page)

https://www.facebook.com/PuntoJewelry/app_494276470637573

18 thoughts on “Look #25

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *