Winter in Wroclaw

image (4).

Nie mieszkam na co dzień we Wrocławiu, dlatego zawsze kiedy znajduję się w tym mieście robię zdjęcia, i dlatego głównie zdjęcia mam z rynku. Jednak zimą nie ma się co dziwić, w końcu znajduję się tam Jarmark Bożonarodzeniowy, który uwielbiam. Zwłaszcza, że mogę kupić tam Kołacz Węgierski, który tak bardzo mi smakuje na ciepło, że zawsze kiedy tam jestem to kupuje jeden. Jednak tym razem musiałam obejść się smakiem, a to wszystko za sprawą przepysznego sernika i czekolady w Pijalni Czekolady Wedel. Na prawdę kiedy będziecie na rynku we Wrocławiu – polecam! Ponieważ tam napijecie się na prawdę przepysznej, i prawdziwej czekolady. I zjecie prawdziwy, świeżo robiony deser a nie kupny :P.
Jednak również muszę powiedzieć kilka słów o moim zestawie. To był bardzo długi dzień, i musiałam na prawdę czuć się dobrze i musiało być mi wygodnie. Dlatego postanowiłam założyć swoje czerwone adidasy, które sprawdziły się w stu procentach na cały dzień we Wrocławiu, bo na wieczorne piwko wybrałam jednak kozaki. Na dodatek jeansy, i moja nowa koszula, którą kupiłam w lumpeksie. Jestem z niej na prawdę zadowolona bo jest idealna na zimę, ponieważ jest trochę grubsza. Do tego miałam też jeansową kamizelkę, ale nie widać jej na zdjęciach, jednak tam trochę wiało więc nie chciałam ryzykować chorobą. W takim razie to na tyle, i wkrótce więcej zdjęć.

ENG:
Thanks for your lovely comments! You’re great. But also time for a new post. Last tuesday I was with my sisters and mom in Wrocław. We spent great time together. And drank so delicious chocolate (if you follow me via instagram you saw my pictures from this lovely place). Also when I know, that I spend all day out, I have to wear comfy clothes, so my red sneakers were the best idea, and also I was wearing my new shirt from secondhand, and denim vest but was cold so I didn’t pull my coat.

ESP:
Muchas gracias por vuestros comentarios! Hoy quiero que le muestre mi nuevo post desde Wroclaw. Porque el ultimo martes estuve alli con mis hermanas y mami. Y como siempre tengo que llevar look comodo: zapatos de deporte rojos y mi nueva camisa de secondhand.

image (2). image (5). image (6). image (7).shoes, jeans, parka – no name; shirt, vest – secondhand; bag – notavirgin

 

15 thoughts on “Winter in Wroclaw

  1. Hi dear, just found your blog and..wow, it’s amazing! You’ve got such a fresh style…find it so inspiring, even if our styles may seem very different I think we’ve got a very similar point of view! I’ll come reading your blog much more doll! If you want check my blog and if you find it as interesting as I find yours we can follow each other! Just let me know,
    Laura xxx
    http://gowestyoungcowgirl.blogspot.it/

Leave a Reply

Your email address will not be published.