Look #48

DSC02377Kiedyś uważałam, że szary i czarny to nie kolory dla mnie. Wiadomo nie od dziś, ze wolę kolory takie jak czerwony i róże jego odmiany. Jednak od jakiegoś czasu coraz częściej wybieram właśnie te dwa kolory które prezentuje wam w dzisiejszym poście. Na dodatek kiedy kupiłam ten o to naszyjnik, wiedziałam od razu z czym to połączę i myślę, że jeszcze nie raz się pojawi na blogu. Bo moim zdaniem pasuje do wszystkiego i co najlepsze, wcale nie wydałam na niego jakieś dużej sumy. Wiec zostawiam was z nowym zestawem i czekam na wasze szczere opinie.

ENG:
As you know, I\m a huge fan of colours like red or something like that. But right now I have to say that I’m addicted to grey and also black. They are perfect, especially for grey winter. Anyway this look I was wearing for shopping time with friend, and she took this pictures for the first time. Also this look is very comfy, and when I bought this necklaces I knew that will be perfect for grey t-shirt, but in my head I have a full ideas with it. So what do you think? Hope you like it.

ESP:
Grise o negro siempre estuve de colores no para mi. Me encanta rojo o otros. Pero ahora tengo que decir – grise es mi color favorito. Y este look me llevo cuando fui con mi amiga, ademas llevaba mi nuevo collar, que en este momento es mi favorito. Y creo que pronto se vera mas looks con ello. Pues… te gusta mi nuevo look?

DSC02373 DSC02375 DSC02376 DSC02378 DSC02380 DSC02382shoes, necklace, leggins – shopping; skirt – new look; t-shirt, parka – no name; sweater – secondhand

 

11 thoughts on “Look #48

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *