aupie.com

aupie-L-kYukcEWitam w nowym, 2014 roku. Oby przyniósł wiele pozytywnych emocji niż rok 2013. Jak wiadomo styczeń to miesiąc wyprzedaży, na którą się sama wybieram, jeszcze nie do końca wiem kiedy. Jednak niedawno znalazłam w internecie sklep aupie, w którym co chwilę pojawiają się ubrania, które z miłą chęcią bym przygarnęła do swojej szafy, dlatego o to pojawił się post z moimi ulubionymi rzeczami. A korzystając z okazji, że sklep współpracuje z blogerami, postanowiłam zaryzykować i do nich napisać. I oby współpraca z nimi wypaliła bo miło by było pójść o jeden level dalej w moim blogowaniu. W takim razie koniec smęcenia, i czas na moje wybory. A wy, wybieracie się na wyprzedaże?:D

ENG:
Welcome in 2014! Hope will be better than 2013, anyway as you know… January is the best month for us – bloggers, because we can buy a lots of stuffs on the sales. But in 2013 I found the lovely online store – aupie,where you can buy: clothes, shoes, bags or jewelry and I have to say, that I like their clothes. So I decided to show you my fav things, and also I decided to write to them, cos they collaborate with bloggers, and I think it would be a nice start for my blog. You know, new level. So hope you like the things which I chose.

ESP:
Bienevida en 2014! Esperanza sera mejor que el 2013. Pues… enero es un mes favorito para cada blogguera, porque tenemos que comprar muchos cosas en venta. Tambien, podemos comprar en tienda online y en 2013 me encontre AUPIE. Es la tienda online con la ropa, bolsos, joyerias o zapatos. Ahora tengo que decir que me gusta la ropa. Y hoy quiero publicar mis cosas favoritas… falda, vestido o camisetas. Vale… espero que te guste. Ademas, ellos colaboran con bloggueras y me decidi a escribir a ellos y espero que nuestra colaboración sera un gran experiencia para nosotros.

aupie
aupie by enik featuring a pink mini dress

 

8 thoughts on “aupie.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *