New project.

 

coollogo_com-196813402Jak w tytule, czas na coś nowego. Powiem wam, że ten project, albo raczej pomysł wpadł mi pewnego wieczoru, kiedy z nudów siedziałam sobie na necie i oglądałam filmiki z wakacji. (Tak, tak, mam już dosyć zimy! Choć w moim regionie jest całkiem miła). Ale ja nie o tym! Więc wracając do nowego projektu, postanowiłam nakręcić krótki filmik. Nie wiem czy się wam spodoba, czy też może przypadnie wam do gustu. Dlatego proszę o szczere komentarze pod notką. I jeśli się wam spodoba, to może na stałe zagości coś takiego na moim blogu. I nie powiem, ale mój debiut na “ekranie” jak dla mnie wyszedł całkiem dobrze. I nie śmiałam się na tyle, że trzeba było kręcić sceny po kilka razy.

ENG:
New project, coming soon? Are you intrested? If your answer was yes! So now it’s time for explanation. Because I like something new, and one day, when I was soo bored, I was sitting on youtube, and watched the films from vacations, I decided to do something similar, and now it’s official. My first video where I’m a actress. Haha but I don’t say anything,It’s only video with my outfits. which I show you soon here, but in singly posts. So I think that’s all. Oh! Please, write in comment if you like it, because if so, I will do more videos, because it was a nice experience for me.

ESP:
Nuevo projecto, muy pronto? Eres muy interesante? Si, su respuesta fue si! Ahora me voy a explicar. Porque me gusta mucho hacer algo nuevo. Y hace un par de semanas, cuando estaba aburrida, vi los videos en youtube y quiero tener uno. Hoy, es un dia, donde quiero publicar mis looks (proximamente en blog en solos posts). Pero si que te gusta, escribir un comentario y quien sabe, tal vez sera elemento constante. Para mi, fue una experiencia muy positiva.

https://vimeo.com/85608409

9 thoughts on “New project.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *