My favourite style – Vintage

W końcu wolny piątek, ahh. Nawet nie wiecie jak mi czasem brakuje po prostu wolnego piątku, i kiedy mogę cieszyć się jak inni. Niestety praca od rana do wieczora czasem daje człowiekowi w kość. Ale ja nie o tym dzisiaj, wiem, że mam zaległy zestaw z moim outfitem, ale to zostawię sobie na inny dzień, a dzisiaj pokażę wam kolejną porcję inspiracji. Tym razem postawiłam na mój ulubiony styl, czyli vintage. Ponieważ mam ochotę dzisiaj ubrać coś w tym stylu. Chyba dawna Ania wraca, i nie będzie miała takich dni, gdzie tylko w czarnym czułam się najlepiej! Z czego się akurat bardzo cieszę.

ENG:
Finally it’s friday, and I have day off. I’m so happy because I think it’s my first free friday in this month. Yep I like my job, but sometimes I need the days like this. I need free fridays. Anyway, today I show you inspirations, yep I know that I have one outfit post to show you, but trust me, I’ll do it but not today. So let’s go, time for pictures. And today I would like to show you one of my favourite style – vintage. I like the most old shirts, dresses. And of course hats! And I think it’s hard to wear this style.

ESP:
Si! Es viernes. Me gusta! Jajaja, hoy tengo un dia libre y estoy muy feliz, porque yo necesitaba! Pues… hoy es el tiempo para los inspiraciones, si, lo se que tengo un post con mi outfit, pero me voy a publicar pronto. Y hoy – tendencia de vintage. Me gusta mucho la tendencia, pero creo que es muy dificil de llevarlo. Y tu, que te piensas?

large (1) large (2) large (3) large (4) large (5) large (6) large (7) large (8) largephotos via wehearit

 

8 thoughts on “My favourite style – Vintage

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *