Butterflies

f39e7290b1b511e3b2350e95468d5a61_8Jak sam tytuł wskazuję i również zdjęcie – czas na motyle. Wraz z Agatą – fotografem, oraz Zuzią – to właśnie ona zajmuję się wykonaniem motyli i ich rozmieszczeniem, stworzyłyśmy moim zdaniem bardzo ciekawe zdjęcia. Pomysł był taki – pokazać jak motyle wychodzą mi z głowy jak myśli, kiedy śpię. W końcu nigdy nie wiadomo o czym myśli druga osoba, kiedy buja w obłokach. Pomysł jak najbardziej przypadł mi do gustu. Zwłaszcza, że dziewczyny chcą przekazać poprzez motyle charakter i sposób bycia osoby pozującej. Jak wiadomo ja mam 1000 myśli na minutę, w mojej głowie czasem panuję wyścig na 100 metrów, gdzie liczą się ułamki sekundy. W dodatku jestem osobą mocno zaangażowaną w to co robię. Tworzę tego bloga – mimundonormal, oraz teraz możecie znaleźć mnie na quemepongohoy.bellezaestilo.com, i również piszę opowiadania. A napisałam ich już sporo w swoim krótkim życiu. Więc myśli krążą nieustannie, dlatego pomysł z motylami, które wręcz wybuchają mi z głowy był jak dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ale ocenę zostawiam wam – piszcie co sądzicie, i zapraszam was również na fanpejdż Agaty, która robi świetne zdjęcia! Link –> Fotografia Agaty Dobrzańskiej 

ENG:
Butterflies – it’s a project, special project. Because it’s different and creative. Two girls – Agata (photographer) and Zuzia (she did this beautiful butterflies) decided to show the people and their character and also personality in different style. And I have to say, that I love this pictures. Where butterflies are my thoughts. As you know I have a lots ideas in my mind. I create this blog, now I’m writing to quemepongohoy.bellezaestilo.com and also in my free time, I’m writing a short stories ( I wrote a lot) so I have a lots thing to do, and I spend hours to thinking about it. Even if I sleep. So this pictures said all about me, so what do you think?

ESP:
Las Mariposas – es un project muy creativo y diferente. Dos chicas – Agata  (fotografa) y Zuzia (ella crea estas bonitas mariposas) decidieron mostrar las personas (el caracter y personalidad) en un estilo diferentes. Y yo, soy la persona que tiene muchas ideas en mi mente. crear este blog, escribir a quemepongohoy.bellezaestilo.com y escribir las historias. Y mucho mas. Pienso que esta idea es genial – las mariposas muy bien mostrarle mi mente, la personalidad y mi hobby. Pero tu palabra es importante, que piensas?
2 (1) 3 (1)

1150861_830525090294379_1444559315_n

10 thoughts on “Butterflies

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *