Look #58

DSC_0233Pomalutku do przodu. Przez cały tydzień będę w domu, niestety choroba mnie dopadła i dostałam zwolnienie. Już w planach mam nadrobienie wszystkich książek i obym nie wpadła na milion innych szalonych pomysłów.  Powiem wam, że ten zestaw miałam na sobie w dniu kiedy brałam udział w dwóch sesjach. Więc był to dzień dla mnie bardzo pracowity, mimo tego, że miałam wolne. Ale ogólnie to bardzo podoba mi się ta stylizacja. W kolorach bordowych, różowych czuję się całkiem dobrze, zwłaszcza w bordowych. I kiedy zobaczyłam ta koszulkę na wieszaku, wiedziałam, ze muszę ją mieć. Jej tył, a także motyw na rękawach od razu mnie zaintrygował i aż mówiła do mnie “musisz mnie mieć!” A wy, co sądzicie o tym zestawie? I za zdjęcia jak zawsze dziękuje Marcie.

ENG:
Look 58, and I have to say that it’s one of my favourite. When I saw this t-shirt I knew that I have to have it. The back and also the print on the sleeve are great. And I decided to wear this look on busy saturday, when I took two projects with Agata, but this pictures took Marta, when we met after. I like this combo a lot, burgund it’s one of my favourite colour and also vine colour. And I felt so good in this outfit, I think is perfect for spring. So what do you think? Anyway I’m sick and I have to be at home for week so I hope that I won’t have a milion crazy ideas.

ESP:
El look 58, y es uno de mi favorito. Me gusta mucho la combinación, los colores son muy bonitos para mi y quedan muy bien junto. Ademas, cuando lo vi la camiseta, sabia que tiene que tenerlo. El print de manga es precioso y tambien la espalda. Espero que te gusta. Ademas, estoy enferma y tengo que estar en casa para la semana, asi que espero que no voy a tener un millión de ideas locas.

DSC_0188 DSC_0190 DSC_0194 DSC_0198 DSC_0199 DSC_0200 DSC_0217 DSC_0221 DSC_0224 DSC_0240 DSC_0249 DSC_0258sneakers, t-shirt, bracelets, hairclip, blazer – shopping; skirt – H&M; bag, parka – secondhand; scarf – my sister’s

 

14 thoughts on “Look #58

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *