1 Anniversary

Powiem wam szczerze, że tak przypadkiem sobie pomyślałam “hmm ciekawe od kiedy jestem na stylelovely” i kiedy zobaczyłam, że 22 kwietnia mija rok byłam w szoku. Dobrze pamiętam jak się tu przeniosłam i czuję, jakby to było dopiero wczoraj. Czas szybko leci, zwłaszcza dla mnie. Bo kiedy przenosiłam się tutaj, ba kiedy zakładałam bloga nie przypuszczałam, że to wszystko pójdzie w takim kierunku. Bo teraz mogę usiąść i powiedzieć “udało mi się i oby blog rozkręcał się dalej”. Przez ostatni rok bardzo dużo się zmieniło, po pierwsze mój styl zaczyna być już jakimś stylem, czasem jest dobrze, czasem źle ale cieszy mnie, że wy – jako moi czytelnicy lubicie to co mam na sobie, i to co publikuję. Jak wiadomo jestem osobą, która nie narzuca się – nie zmuszam nikogo, aby mnie obserwował, ciesze się każdym komentarzem, osobą która śledzi mój blog na facebooku albo bloglovin’ ale nic na siłę. Ważne, że robię to co kocham i mam wiernych czytelników, którzy doceniają to co robię. Oprócz zmiany stylu, również zmieniło się moje podejście do blogowania, myślę, że stało się bardziej profesjonalne i uwierzcie mi, myślę o blogu non stop. I gdzieś tam w środku marzę o tym, aby mimundonormal zaczął pojawiać się również gdzie indziej, na innych portalach. Wiem, że do tego trzeba ciężkiej pracy, ale kto wie. Może wkrótce gdzieś pojawi się jakaś zmianka o moim blogu, albo jakiś miły wywiad. Byłoby miło. Bo w końcu marzenia są po to, aby się spełniały. A nigdy nie wiadomo co nam los przyniesie… nigdy bym nie pomyślała, że wezmę udział w konkursie na projekt biżuterii dla Puntojewelry.com, albo że będę pisać dla hiszpańskiego magazynu – bellezaestilo.com. Jak na razie to do mnie nie dociera, zwłaszcza że jestem osobą nieśmiałą – tak uwierzcie mi, że czasem mówienie w obcym języku to dla mnie niezły stres. A co dopiero pisanie! Ale w końcu trzeba wierzyć w siebie i iść do przodu. Ja tak zrobiłam, poświęciłam serce dla tego bloga i w tym momencie chciałabym podziękować również wam – czytelnikom, którzy komentują to co robię i wspierają każdy mój pomysł, i że tak miło przyjęliście moja współpracę i drugi blog quemepongohoy. A także chciałabym podziękować Marcie –  szalonej osóbce, która wspiera mnie i jest tak kochana, że robi mi zdjęcia na tego bloga. Bo gdyby nie ona, to na pewno nie miałabym jak wam pokazywać moich outfitów. Dlatego dziękuję wam z całego serca za to, że jesteście. Mimo tego, że czasem bardzo marudzę! I czego mogę sobie jedynie życzyć na kolejny rok? Hmm… cierpliwości i oby był jeszcze bardziej szalony.

ENG:
One year – I create the mimundonormal here one year ago, 22th of April. And I have to say that this year was for me so creative, fun, interesting, surprising and good. I did a lots things, goods for me, and they helped me to change my style and I think now I’m more confident. Because sometimes I’m nervous when I have to talk in other language than polish. And now I’m writing to bellezaestilo, and have a lots reeders from others countries than my. So now I can say – THANK YOU, you are the best, and I know that I would like to do more for you, because when I read yours lovely comments I’m so happy. I didn’t realize that my work will be appreciated, and yep! now I have a big dream, so hope come true. Because I would like someday read something about my blog anywhere. It would be nice! And I belive in magic. But everything what I did I owe Marta , because she did a lot for this blog, she takes a photos. So let’s go! Let’s explore the new year with mimundonormal.

ESP:
Un ano – para mi muy interesante,creativo, divertido, sorprendete y bueno. Hago muchas cosas y ahora estoy muy feliz. Porque nunca ha pensado que me voy a escribir para magazine o diseno de joyeria para Puntojewerly.com Porque soy la persona timido. Estoy muy nerviosa cuando tengo que decir en otro idioma que mi. Y ahora estoy aqui, y tengo que decir – muchas gracias – por cada comentario! Tengo muchas lectoras de Espana y para mi es sorprendente que tengo tu apoyo porque se que mi estilo por ahora esta en el progreso. Tambien quiero decir muchas gracias para Marta – mi fotografa, ella es mi amiga favorita (jaja). Ademas, soy la persona que cree en la magia y quien sabe, tal vez algun dia mimundonormal sera en periódico. Es mi sueno. Vamos a explorar al nuevo ano con mimundonormal.

11 thoughts on “1 Anniversary

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *