Dress me – inspirations for sunday

dress me on sunday

dress me on sunday przez enik na Polyvore

Niestety nie mam dla was nowego zestawu, chociaż dzisiaj idę to nadrobić. To jednak postanowiłam dodać nowy post odnośnie sukienek. Jak wiadomo jestem ich zwolenniczką, i pewnego deszczowego dnia, kiedy szukałam strojów kąpielowych na mój wyjazd to przez przypadek weszłam na stronę C&A (nie mam żadnej rzeczy z tego sklepu, bo jakoś zawsze go omijałam uważając, że znajdują się tam rzeczy wyłącznie dla kobiet po 30) to jednak przeglądając ich stronę muszę przyznać, że zakochałam się w sukienkach! I co najważniejsze nie są drogie, dlatego coś czuję że za niedługo coś nowego znajdzie się u mnie w szafie właśnie z ich asortymentu bo na następnych zakupach zdecydowanie do nich wejdę. W dodatku jak niedziela to sukienka, chociaż u mnie dzisiaj strasznie wieje więc nie wiem czy to dobry pomysł aby postawić na sukienkę. W takim razie do usłyszenia już niebawem!

ENG:
As you know I love dresses, are so girly and cute. So when I was looking new swimsuit for my holiday I clicked to C&A page and I have to say that now I’m a big fan of their dresses. Are super cool, and I need one! Especially the first – white with floral accent. Anyway, today is sunday and I like wear dress in this day but now, in Poland is so windy and I think that isn’t a good idea to wear the dress for today’s shooting with Malwina. So what do you think? Hope you’ll like it, and soon I will show you my new outfit post but I have to take a photos 🙂 So have a nice sunday!

ESP:
Hola amores! Muchas gracias por cada comentario debajo el ultimo post. Ademas, hoy no tengo un post con mi look, pero me voy con Malwina para shooting. Y pronto el nuevo look en blog! Pero hoy quiero publicar un post de inspiraciónes. Porque el ultimos dias estaba buscando un banador y hace clic en el C&A pagina y ahora quiero uno vestido! Son perfectos, muy bonitos (especialmente blanco) y como te sabes me encantan los vestidos.
Eso es todo, espero que te guste y tenga un buen dia!

27 thoughts on “Dress me – inspirations for sunday

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *