Holiday

Jak w tytule czas na wakacje. Dlatego w przyszłym tygodniu nie pojawi się nic na blogu, a także nie będę w stanie skomentować waszych nowych postów. Chyba, że przed wstaniem wszystkich uda mi się po cichu przeczytać nowe posty. Jednak potrzebuję odpoczynku, nie tylko od blogowania ale od mojego życia codziennego. Dlatego przez tydzień postaram się wyszaleć w hrabstwie Hampshire. Ale możecie również śledzić mnie na instagramie, gdzie na bieżąco postaram się uwiecznić wakacje. A teraz uciekam, bo w końcu muszę się spakować, a nie jest to łatwym zadaniem, zwłaszcza kiedy jest lato i chcemy dobrze wyglądać. Dlatego do usłyszenia!

ENG:
Holiday – so it’s time to say goodbye, but for awhile. Becuase I’m going to England, and I need a rest. For my personal life (work) and blogging. So I coudn’t read your blogs and comments for a week. But if you want, you can follow me via instagram where I will add a new photos. So bye bye Poland, and welcome Hampshire!

ESP:
Vacacciones, por fin! Jajaja Y como te sabes me voy a Inglaterra donde voy a estar durante una semana. Y no puedo leer o comentar los posts, pero te puedes seguirme via instagram, donde me voy a publicar los nuevas fotos. Creo que eso es todo, porque tengo que empacar mi maleta. Pues… bye bye Polonia, y bienvenido Hampshire.

photos via wehearit

23 thoughts on “Holiday

Leave a Reply

Your email address will not be published.