All day long lashes

IMG_0089

Czy wam też te wakacje przeleciały jak z bicza strzelił? Dopiero co była Wielkanoc, a już na dniach będę świętować swoje kolejne urodziny. Sama nie wiem gdzie się podziały te wakacyjne dni. Jednak pora o tym zapomnieć, przede mną nowy miesiąc i nowe wyzwania. W sierpniu trochę się pozmieniało w moim prywatnym życiu, co również będzie widoczne tutaj, na blogu. Ale o tym kiedy indziej.

Jednak dzisiaj pora na podsumowanie tego miesiąca, a myśląc o podsumowaniu zastanawiałam się o którym kosmetyku z joyboxa wam opowiedzieć. Aż w końcu padło na mój nowy tusz – który jest idealny jeśli chodzi o wielkość – jestem osobą, która uwielbia małe torebki, więc ten tusz sprawdzi się w niej idealnie. Ok – może nie mam przez cały dzień długich rzęs, ale przynajmniej łatwo można go zmyć, i nie pozostawia czarnych smug pod oczami z czego jestem jak najbardziej zadowolona. W dodatku przed użyciem tuszu trochę się stresowałam, nie znam tej marki stąd też nie wiedziałam jak zareagują na to moje wrażliwe oczy. A niestety już nie jeden tusz został przeze mnie oddany innym osobom, albo po prostu wyrzucony do kosza. Dlatego ciągle używam tylko jednego… w końcu nadszedł dzień kiedy wybierałam się na zdjęcia nowej stylizacji i powiedziałam sobie – dzisiaj zaszalejemy! I nie żałuje, zdjęcia jak zawsze wyszły fajnie, a do tego ja znalazłam nowy kosmetyk, który na pewno nie raz wrzucę do swojej kosmetyczki. A wy, kojarzycie markę albo używaliście tego tuszu? Czekam na wasze komentarze i opinie 🙂

EN:

Finally! New month is coming, my birthday is coming! I’m so excited, because I’m going to Czestochowa with my old friend, and it will be the first time when we’ll talk face to face. Anyway, this month was very interesting, there has been some changes in my personal life, blog lifes too. Probably you’ll see the results very soon.

It’s Monday, so we need to start the new week, and maybe it’s time to try something new. I’m the person who has a huge problem with makeup. Some of products are not for me. When I received the new mascara, I was a little bit skeptical. I have a few mascaras in my life, finally I found the perfect one, so trust me, when I received the new one – I didn’t think if I’m ready to this challenge. I told myself – joybox means try and enjoy… so I use it for the first shooting, and must confess… my lashes looks great. Maybe I don’t have all day long lashes but it was super easy removal. It’s a big plus for me, I don’t like when I look like someone who still has makeup (black line under eyes doesn’t looks nice). Soo….

My verdict – 4/5 – if you have a chance to try this mascara – do it 🙂  maybe your lashes will be long all day.

IMG-20150802-WA0003

14 thoughts on “All day long lashes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *