Aztec inspirations

Piątek, piąteczek! I wolny dzień, to co uwielbiam najbardziej, zwłaszcza, że do pracy idę tylko jutro a później, aż dwa dni wolnego! Na spokojnie będę mogła zająć się sobą, blogiem i nowym projektem. O którym miejmy nadzieję, że już niebawem będę mogła o nim opowiedzieć. Ale wracając do postu, to tak jak co tydzień, czas na nową porcję inspiracji. Tym razem mój ukochany motyw – aztecki. I niestety, nie mogłam odejść spokojnie, kiedy zobaczyłam nowy komin w tym motywie, i już wisi u mnie na wieszaku (tak, tak wiem! jestem zakupoholiczką, a szali to mam już duuuużo). Dlatego czas na zdjęcia, a już w niedzielę, nowy post z outfitem.

ENG:
Finally it’s friday, and I’m so happy, because today I have day off and tomorrow I’m going to work, and 2 days off. So happy, and I could think about new project because I would like to share it with you as soon as possible 😀 anyway, today it’s time for a new post with a lots inspirations. And about my fav trend – aztec, and I have to say that I bought a new scarf in this print and yep, I’m crazy, I have a lots scarfs but I always say that I need more and more. So ok, shiiiii, now it’s time to watch the pictures. And stay tuned! On sunday I will show you new outfit look.

ESP:
Hola! Mi primero post en este lengua. Q pienso, no puedo escribir bien, pero pense “por q no?”. Y como cada viernes, quiero compartir con ustedes una nueva porción de inspiración. Aztec o etnico es mi favorito estampado. Y tu? te gusta aztec?

large large (7) large (6) large (5) large (1) large (2) large (3) large (4)photos via weheartit

 

9 thoughts on “Aztec inspirations

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *