Yep, I miss summer – shorts!

Powracam do porcji inspiracji w piątkowy poranek. Niestety ja idę do pracy, ale jutro mam wolne z czego się cieszę bo w moim ulubionym lumpeksie jest promocja z okazji dnia kobiet. Więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć fajną kurtkę wiosenną, albo płaszczyk. Bo pogoda nam dopisuje i w zimowej parce jest mi zdecydowanie za gorąco. Ale wracając do dzisiejszej porcji inspiracji. Czas na szorty, chociaż dzisiaj za oknem mam mgłę i szare niebo i mam na sobie jeansy, a nie szorty. To na prawdę już nie mogę się doczekać lata. A wy? Tak poza tym, to w niedzielę pojawi się coś nowego, powiem szczerze, że się trochę denerwuję moim nowym projektem i mam nadzieję, że wypadnie dobrze i się wam spodoba!

ENG:
I’m back with inspirations post on friday morning. Unfortunately, I’m going to work, but tomorrow I have day off, and I’m going with my mum to my favourite secondhand, because it’s a nice offer for International Woman day:) So it’s nice occassion, because I’m looking spring coat or jacket. Anyway, today I would like to show you shorts inspirations, because I miss summer, and today here, in Poland is grey weather, is fog and cloudily. So let’s go! time for photos. Also on sunday will be published a new project with me, and I am so nervous, hope you will like it!

ESP:
Es viernes! Hura! jajaja pero me voy a trabajo, y manana tengo un dia libre! Tan feliz! Porque en mi secondhand favorito es una buena oferta. Y necesito una chaqueta o abrigo para la primavera. Y hoy, quiero publicar nuevas inspiraciones – los shorts. Si, no puedo esperar para el verano. Especialmente cuando en Polonia hoy, tenemos un cielo nublado. Vamos a ir! Tiempo para fotos! Ademas, en domingo sera publicado mi nuevo projecto. Estoy muy nerviosa…

large (1) large (2) large (4) large (5) largephotos via wehearit

 

8 thoughts on “Yep, I miss summer – shorts!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *