New Year with Bershka

new year with bershka

Mimo tego, że jestem osobą, która nie obchodzi Nowego Roku – co roku spędzam ten dzień w domu i nadrabiam seriale, książki i wszystko to, na co nie miałam czasu w ciągu roku. A o północy piję lampkę wina i odpoczywam. Jednak – ten blog jak wiadomo mówi głównie o modzie, więc postanowiłam dodać post, który mówi o świątecznej kolekcji mojego ulubionego sklepu. I z przyjemnością bym przygarnęła wszystko z listy powyżej, a wy? Macie już kreację, czy może tak jak ja nie obchodzicie sylwestra i wolicie spędzić ten dzień w swojej ulubionej piżamie?

ENG:
I’m the person who never celebrate the New Year, more I like be at home with my fav vine and movies. But this blog is about fashion, so I decided to prepare the new post about the bershka christmas collection. As you know it’s one of my fav store, And now I would love to have everything from the set.

ES:
Soy la persona que nunca celebrar el Año Nuevo, más me gusta estar en casa con vino fav y películas. Pero este blog es acerca de la moda, así que decidió preparar el nuevo post sobre la colección navidad.de Bershka  Como usted sabe que es una de mi tienda favorita, Y ahora me encantaría tener todo a partir del conjunto.

11 thoughts on “New Year with Bershka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *